Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

pochvala

Mockrát děkujeme za to, že jste nám hráli minulou sobotu 13.7.2013 na naší svatbě - byli jste opravdu úžasní - krásně zpíváte, moc dobře hrajete, vytvořili jste perfektní atmosféru - všichni si vás moc chválili, opravdu moc děkujeme, byli jsme moc spokojení, hlavně manžel byl nadšený z vaší interpretace Kohouta :) Doufáme, že Vás ještě někdy při nějaké příležitosti uslyšíme!

Datum
Vložil
Titulek

Re: pochvala

Zdravíme vás a děkujeme za krásný přispěvek. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší svatební hostině. Vy jste byli také úžasní, s dobrým publikem se zábava dobře dělá :-) Ať se vám daří a jste spolu šťastní i s tím kohoutem :-)

Datum
Vložil
Titulek

Myslivecký ples 2013

Moc děkujeme za krásný a vydařený ples. Máme vás moc rádi .

Datum
Vložil
Titulek

Re: Myslivecký ples 2013

Kapelka NOTA BENE děkuje zase perfektním pořadatelum, myslivcum, kteří jako každoročně se zasloužili o úžasnou atmosféru, perfektní jídlo a opravdu bohatou tombolu. Moc dobře se nám hrálo až do ranních hodin. Obzvlášť manželum Zeleným moc děkujeme a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a lásky :-)

Datum
Vložil
Titulek

Hody Lipůvka

Posíláme kousek videa ze společného vystoupení na Lipůvce.
A přejeme, aby celý nový rok 2013 byl prozářen
hudbou a zpěvem. Bivojanka
https://youtu.be/j2Pb3Ik4GK0

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hody Lipůvka

Moc děkujeme úžasným kolegům a těšíme se na další společné akce :-) Ať vám to pořád tak dobře troubí :-)

Datum
Vložil
Titulek

nemáme

Ilonko, zdravím Vás, proběhla jsem si Vaše WWW.stránky a repertoár a věřím, že jste velice dobří. Určitě přijdeme Opatřilovi/sedící za Vámi Rakousko.

Datum
Vložil
Titulek

Re: nemáme

Děkujeme, těšíme se na setkání :-) Ilka

Datum
Vložil
Titulek

Děkujeme!

Včera jsme byli na plese v Modřicích a shodli jsme se na tom, že jste hráli perfektně... a tak bych vám (za tu naší celou bandu.. :D) chtěla moc poděkovat... Bylo to moc fajn! Bála jsem se, že když jsou to kluci od nás ze školy (matematici) tak je nic neroztancuje, ale vám se to povedlo! :) Ještě jednou moc díky... :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Děkujeme!

A ještě mě napadá, jméno kapely už znám, ale nevím odkud.. Nehráli jste někdy na plese v Kuřimi? :))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Děkujeme!

Děkujeme za slova chvály, jsem rádi, že jsme vás roztančili :-)
V Kuřimi jsme také hrávali, nevím, zda myslíte ples vězeňské služby nebo pizzerii Stará škola ...?
Ještě jednou díky a zase někdy na nějakém tanečku :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Děkujeme!

Asi na té pizzerie Stará škola :)

Datum
Vložil
Titulek

Dotaz

Pozorujete úbytek akcí ? My ano nevíme čím to jestli krize nebo jsme obehraní ,nebo to děláme blbě ? mrkněte a poraďte.Dík. www.duoreflex.webnode.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dotaz

Každý to děláme trochu po svém, každý trochu jinak a každý se snažíme především lidi pobavit, přispět k dobré pohodě, pokud to jde i vyhovět jejich požadavkům. Když máte nyní svůj odkaz i na našich stránkách, určitě se to zlepší :-)
Držíme palce, ať se daří!

Datum
Vložil
Titulek

Taneček

Děkujeme Vám za krásný večer s pěknou hudbou i zpěvem kapelky NOTA BENE :) Vždycky nás rozptýlíte a životy nám zpříjemníte ;) S přáním mnoha osobních i pracovních úspěchů Veronika @Tony .Těšíme se opět brzy na viděnou s Vámi :))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Taneček

Jsme rádi, že můžeme přispět k vaší pohodě. Také se na vás těšíme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Veliké děkujeme:)

Moc bychom chtěli poděkovat kapele Nota Bene za to, jak skvěle hráli na naší svatbě. Všichni se dobře bavili a to jsme si moc přáli. Tato kapelka nám naše přání splnila do puntíku:) Děkujeme:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Veliké děkujeme:)

Děkujeme za krásný příspěvěk a přejeme, aby se i všechna vaše další přání splnila podle vašich představ.

Datum
Vložil
Titulek

Svatba - Moravec Piknůsek

Moc bychom chtěli za nás i všechny svatebčany poděkovat za úžasné hraní na naší svatbě na Moravci. Všem se moc líbilo, bavili se úplně všichni, i ti, od kterých jsme to moc nečekali. Hodně lidí se ptalo na informace o Vaší kapele. Budeme s radostí doporučovat dál.
Zuzka a Petr Dvořákovi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba - Moravec Piknůsek

Kapelka je ráda, že mohla přispět k oslavě něčeho tak krásného, jako je spojení dvou milujících se lidí do šťastného páru.

Datum
Vložil
Titulek

svatba 11.6.2011 fontána

Chceme moc poděkovat této kapele za to, že nám hráli na naší svatbě...bavili se naprosto všichni...výborná hudba,výborná atmosféra...děkujeme moc

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatba 11.6.2011 fontána

Kapelka NOTA BENE děkuje za slova chvály a přeje novomanželům mnoho zdraví, štěstí a lásky na společné cestě životem.

Datum
Vložil
Titulek

POCHVALA

Jste super ,jen tak dále .

Datum
Vložil
Titulek

Re: POCHVALA

Kapelka moc děkuje za pochavu a bude se snažit, aby nezklamala, vydržela ... ještěže je zatím dost takových lidí, kteří mají chuť se bavit ... bez nich by se jí špatně hrálo ... :-)

Datum
Vložil
Titulek

Jarek je Abrahám, vlastně hledá jeho moudrost...

mám radost, že máš radost!
a v Bořitově to nemělo chybu! Díky
PS. Víš, co je to RADOST?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jarek je Abrahám, vlastně hledá jeho moudrost...

Já jsem v Bořitově měl a stále ještě prožívám radost z toho, že jsme se všichni sešli u příležitosti mých narozenin, udělat radost přátelům a tím i každý sobě sám :-)))

Abrahám znamená hebrejsky "Vznešený otec". Bůh dal Abrahámovi prožít cennou zkušenost, že spolehnout se na Boha se vyplácí, i když nevidí smysl svého úkolu. Abrahám zemřel ve 175 letech v Hebronu, kde byl pochován v rodinné hrobce vedle své první ženy Sáry.

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 17.7.2010 Žebětínský Dvůr

Ještě jednou jsme Vám chtěli poděkovat za úžasný výkon na naší svatbě. Všichni z Vás byli nadšení - prý jsme si lepší hudbu na svatbu vybrat nemohli. Perfektní, profesionální přístup po celý večer - co víc si přát. :-) Prostě perfektní úplně ve všem. Děkujeme Gajdošovi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 17.7.2010 Žebětínský Dvůr

Kapelka děkuje za slova chvály,.... jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k radosti z vašeho krásného rozhodnutí, žít spolu.

Datum
Vložil
Titulek

super

Ahoj lidičky, včera na Pražci to bylo super! Škoda, že jsme museli ráno do práce jinak bysme ještě pobyli. Tak příště si to vynahradíme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: super

Kapelka se na vás těší. Kamarády, co se umějí skvěle bavit, máme rádi ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Pozdrav

Ahoj Jarku, hned ráno jsem se podívala na Vaše stránky a přečetla, kde všude jste hráli. Určitě se na Vás někdy někam přijedeme podívat. Tak ať Vám to hezky hraje a zpívá dále!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pozdrav

Tak to už se těšíme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Velikonoční zábava

Musím Vám moooc poděkovat za skvělou zábavu, za pobavení a skvělý hraní na naší vesnické zábavě, která se i díky Vám vydařila :D Jste skvělý, užasní .......... Těšíme se zase někdy a připojuji se k ostatním, že jste bezkonkurenční :o) a jako vždy doporučuji. Mějte se krásně jste jedničky IL.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Velikonoční zábava

Kapelka děkuje za slova chvály ... jen by chtěla dodat, že k dobré zábavě je třeba i dobré publikum, které se umí bavit a to právě v Závisti určitě bylo, je a také bude!!!

Datum
Vložil
Titulek

Songy

Jo, jeste se chci zeptat, jestli si nevzpomenete na posledni 3, nebo 2 plouzaky, co jste hrali na konci. Diky moc :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Songy

Je to težké si přesně vzpomenout, ale snad to byl Kohout - Nedvědi a SambaPati - Santana.

Datum
Vložil
Titulek

Super vykon

Cau, nechapu, jak zde muze nekdo napsat negativni kometar.. Z toho si nic nedelejte! Hrali jste na svatbe (28.3.) fakt bombove, suprove jsme si zaparili. Jo a prominte, ze jsem se zapomnel rozloucit.. Chci podeovat za vsechny co na svatbe byli!

Tak se mejte a doufam, ze se brzy potkame.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Super vykon

Kapelka děkuje za hezká slova... je ráda, že se líbila :-)))

Datum
Vložil
Titulek

holštýnský ples

ahoj holstznsky ples se velmi vydaril skladam vam poklonu a mam maly dotaz vsichni jsme se tesili na fotky. Budou tu? a kdy? diky za odpoved

Datum
Vložil
Titulek

Re: Holštýnský ples

Mohly by být, ale kapelka žádné nemá :o((( Pošlete, dáme...

Datum
Vložil
Titulek

dotaz

Dobrý den, fandíte Baníku?

Datum
Vložil
Titulek

Re: dotaz

Když to budou potřebovat, proč ne :-)))

Datum
Vložil
Titulek

Svatebni party La Veneria, Valtice

Zdravim Vas, Jarku a Ilonko, a jeste jednou moc dekujeme za uzasnou zabavu na nasi svatbe. Vybirala jsem jenom podle ukazek na webu a jsem moc rada, ze jsem zvolila Vas. Na zivo jste jeste lepsi!!! Skladame poklonu, ze vsech, ktere jsme kdy slyseli a videli, jste bezkonkurencne nejlepsi!! Jeste jednou dekujeme a doporucujeme dal. A snad se jeste potkame nekdy na zabave treba v Cerne Hore :-).Mejte se moc hezky a at se Vam dari stale skvele!

Datum
Vložil
Titulek

Svatebni party La Veneria, Valtice

Kapelka děkuje za krásná slova a je ráda, že se líbila a mohla přispět k pohodě a zábavě na vaší svatbě. Pokud někdy zavítáte na veřejnou akci NOTA BENE, rádi vás uvidíme!

Datum
Vložil
Titulek

svatbička Hlaváčovi

Moc moc moc moc moc Vám děkujeme za super zábavu na naší svatbě. Byli jste skvělí, úžasní, prostě hvězdy!! ;o) Jste bezkonkurenčně nejlepší, už se nemůžeme dočkat až budete hrát někde poblíž, třeba na plese a budeme si zase moct trsnout :o)) Všichni Vás moc chváli, byli prostě nadšení. Moc děkujeme a ještě dodatečně vyřizuji pozdrav od Františka H. z Pohody - nevím, jestli jsem v tom svatebním shonu nezapomněla. Mějte se mocka krásně a ať Vás hudba stále tak baví a šíříte kolem sebe dobrou náladu. Díky, díky, díky
novomaželka Mirča :o))

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatbička Hlaváčovi

Kapelka NOTA BENE je ráda, že se svatbička vydařila a že u toho trochu byla....ale hlavně, aby to novomaželům klapalo (klapy, klapy, klap,...), byli zdraví a měli se hóóódně rádi (rády, rády, rád...).

Datum
Vložil
Titulek

At Vam to hraje, bando :))

Zdravim vsechny z Notabene, specialne Jarka :) poslouchal jsem ukazky, ten tvuj hlas a hracsky styl je proste nezapomenutelny :) Ilonku neznam, Ondreje si pamatuji jeste v brisku, ale preju, at se Vam vsem dari, a at vas radost z hudby nikdy neopusti (coz se vlastne nemuze nikdy stat, byt vedle Jarka chvili, nakazi se hudbou kazdy:)) Mejte se nadherne. Preji pekny den.

Houbicka :)
ptech71@googlemail.com

Datum
Vložil
Titulek

Re: At Vam to hraje, bando :))

Kapelka NOTA BENE zdraví Houbičku a moc děkuje za krásné přání...jen neví, kam Houbičku zařadit a ráda by zařadila...Houbičko, odhal se mi víc !!!

Datum
Vložil
Titulek

Bezva lidi

Celá kapelka jsou strašně bezva lidičky a máme je moc rádi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Bezva lidi

Kapelka děkuje za krásná slova a doufá, že nezklame...

Záznamy: 51 - 100 ze 102

<< 1 | 2 | 3 >>

AKTUALITY

AKCE PRO VEŘEJNOST

19.02.2013 13:03
Na dotaz rádi zodpovíme: notabeneband@seznam.cz nebo tel./SMS: 604490236
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode