Historie 

Kapelka NOTA BENE vznikla v roce 2000, jako trio: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesový nástroj, zpěv) a Ivana (zpěv) s působením doma (Brno, Praha, Mariánské Lázně, Tábor, …) i v zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko) s repertoárem zaměřeným především na taneční a poslechovou hudbu (hotely a tančírny,…)

V letech 2001 a 2002 hrála NOTA BENE převážně v zahraničí a to na různých místech v různém obsazení, především pro hotelovou klientelu (Riu Palace), německou, holandskou, anglickou a španělskou, z nichž, jak je známo, každá vyžaduje specifický hudební styl.

  • Madeira (portugalský ostrov v Atlantiku) – kvinteto: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové a perkusní nástroje, zpěv), Petra (klávesové nástroje, zpěv), Andrea (flétna, pikola, zpěv) a Radim (bicí nástroje).
  • Španělsko – Malaga – trio: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv), Andrea (flétna, pikola, zpěv)
  • Portugalsko – Algarve – kvarteto: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv), Andrea (flétna, pikola, zpěv) a Pavel (klávesové nástroje, zpěv).
  • Španělsko – Malaga – trio: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv), Jarmila (zpěv)

Léta 2003 a 2004 byla kombinací působení doma (privátní akce, zábavy, plesy), jako duo: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv), trio: plus Ivana (zpěv) a v zahraničí (Rakousko, Holandsko, Anglie - výletní loď).

2005 a 2006 již NOTA BENE působí výhradně na domácí půdě, primárně jako duo: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv) a trio: plus Jarek ml. (kytary, zpěv), výjimečně pro větší akce jako kvarteto: plus Ondra (kytary, zpěv) nebo kvinteto: plus Radim (bicí nástroje).

Rok 2007 strávila zpěvačka Ilona na mateřské dovolené, NOTA BENE hrála ve složení duo: Jarek (kytary, zpěv), Veronika (klávesové nástroje, zpěv), trio: plus Jarek (kytary, zpěv), kvarteto: plus Ondra (kytary, zpěv).

Od roku 2008 až do dnešní doby působí NOTA BENE stále výhradně na domácí půdě (výjimka potvrzující pravidlo: ples ve Vídni), a to na privátních i veřejných akcích typu svatba, narozeniny, večírek, taneční zábava, ples, dětský karneval, … Základ tvoří duo: Jarek (kytary, zpěv), Ilona (klávesové nástroje, zpěv) a trio: plus Ondra (kytary, zpěv), výjimečně pro větší akce, kvarteto: plus Ivana (zpěv) nebo kvinteto: plus Radim (bicí nástroje).

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode