Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

idroid images with zephyr2 files for 3gpp

It's in reality a nice and helpful piece of information. I am glad that you simply shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.| а

Datum
Vložil
Titulek

город ростов гостиница

Very nice post. I simply stumbled upon your blog and wished to mention that I have really loved browsing your weblog posts. In any case I'll be subscribing on your feed and I am hoping you write again soon!| а

Datum
Vložil
Titulek

Довольно интересно

Спасибо за пост

Datum
Vložil
Titulek

Druhé občanství a rezidentura investicemi!

Druhé občanství a rezidentura investicemi! Krátké termíny, oficiální programy, kompletní servis. Grenada, Malta, Portugalsko, Vanuatu, USA atd.
Prostě jdi na <a href=right-invest.com>right-invest.com</a>!

Datum
Vložil
Titulek

Česko-francouzská svatba 12.10.2019-Zámecký skleník Boskovice

Stres, který prožívá asi každý, kdo chce přichystat nejkrásnější svatební den pro svou dceru, lze jen stěží vyvážit.
To se však podařilo nejúžasnější kapele "NOTA BENE"!
------------------------------------------------------------------
Jak nejlépe vybrat slova chvály...………Prostě a jednoduše....."NA LODI BYLA SKVĚLÁ NÁLADA"
VELKÉ DÍKY za všechny svatebčany,
rodiče nevěsty.

Datum
Vložil
Titulek

This program can solve any CAPTCHA

Zdraví.

Where I can download XEvil for free on your website?
Mám informace od vaší podpory. XEvil je opravdu nejlepší program pro captcha řešení, ale já potřebuju nejnovější verzi.

Dík.

Datum
Vložil
Titulek

Oslava kulatin

Děkujeme za perfektní hudební zpestření naší oslavy, všem zúčastněným se celá oslava líbila, ale nejvíce pěli slova chvály na hudbu. Přejeme vám hodně štěstí a úspěchů jak v životě tak v práci!!! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Oslava kulatin

Děkujeme, jsme rádi, že jste byli spokojeni, ať i vám se daří!

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 2. 9. 2017

Tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat za Vaše hraní na naší svatbě. Děkujeme za Vaši profesionální domluvu, témeř okamžité reakce na naše emaily s našimi požadavky, předčili jste naprostu všechna naše očekávání! Hraní bylo po celý večer až do konce naprosto čisté, výborně nazvučené, nepolevili jste ani na chvíli, lidi se bavili a rozhodně Vás budeme doporučovat dále!! Mockrát Vám děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených svatebčanů! Moc jsme si to užili, děkujeme!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 2. 9. 2017

Děkujeme za pochvalná slova. Vážíme si toho a přejeme spokojený společný život :-)

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 26.8.2017

Chtěli bychom Vám poděkovat za výbornou atmosféru na naší svatbě,výběr písniček a komplet nádherný večer.Moc jsme si to užili

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 26.8.2017

Rádi jsme vám zpříjemnili svatební den. Ať i všechny další dny jsou vašimi šťastnými :-)

Datum
Vložil
Titulek

Svatba

Mockrát děkujeme za skvělé hraní na svatbě, předčili jste naše očekávání. Výborný výběr hudby a perfektně zahráno a odzpíváno. Přejeme Vám mnoho zdaru do dalších let a můžete být na sebe hrdí, odvádíte krásnou práci.
Vojta a Terka Novotní

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba

Děkujeme za pochvalu.
Ať je vaše manželství šťastné :-)

Datum
Vložil
Titulek

svatba 20.5.2017

Dobrý den,
chtěli bychom vám ještě jednou moc poděkovat za včerejší hraní na naší svatbě. Vaše profesionalita v kombinaci s přátelským a milým přístupem nás jednoduše nadchla. Hosté si vás opakovaně chválili - a my jsme samozřejmě byli také moc spokojeni. Výběr skladeb i zábavné komentování jednotlivých písní nemělo chybu. Bylo to s vámi moc fajn, děkujeme :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatba 20.5.2017

Děkujeme moc za hezká slova chvály.
Ať jste zdraví a šťastní :-)

Datum
Vložil
Titulek

Svatba

Dobrý večer,
chtěli bychom s manželem moc poděkovat za krásné hraní na naší svatbě. Všichni hosté byli maximálně spokojeni, vytvořili jste úžasnou atmosféru, Váš repertoár neměl chybu. Dalším plusem byla milá komunikace. Děkujeme moc a budeme dále doporučovat.
M+P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba

Děkujeme a jsme rádi, že jsme vám mohli zpříjemnit svatební večer.
Ať jste zdarví a šťastní, jak na svatbě, tak po celý dlouhý život :-)

Datum
Vložil
Titulek

Každé zlo je k něčemu dobré

Tak teď nás zradila novodobá technika( i když se snažíme o její náklonost)dokončit myšlenku.Takže znovu: Svým lidským přístupem a vysokou profesionalitou jste rozehnali všechny naše obavy a výsledek předčil očekávání.Celou společnost jste dokázali zaujmout, pobavit, lidově řečeno, dali jste tomu večeru "šťávu" a Vaše vystoupení bylo tou pomyslnou třešňičkou na dortu.Vřele Vás svým příbuzným a známým budeme doporučovat, ti, co Vás viděli a slyšeli, byli nadšeni.
Do dalších let Vám upřímně přejeme, abyste tu radost, dobrou náladu s puncem lidskosti a přátelství rozdávali co nejdéle a k tomu potřebuje hlavně pevné zdraví.To ostatní umíte sami.Z hloubi duše Vám přejeme, aby Vaši oslavu ve vysokom věku, jakým 85 narozeniny jsou zpestřil někdo takový, na svém místě, jako jste Vy. Vivat!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Každé zlo je k něčemu dobré

Zdravím Vás a moc děkuji za překrásná a hluboká slova. Jsme moc rádi, že jsme vás pobavili a hlavně přejem to zdraví a dosti sil do dalších šťastných let :-)

Datum
Vložil
Titulek

Každé zlo je k něčemu dobré

Milé duo Nota Bene,
když jsme se doslova na poslední chvíli dověděli, že nám tzv."vybouchl" hudební doprovod na oslavu 85.narozenin manžela, byli jsme nešťastní.Snad řízením "osudu" jsme dostali kontakt na Vás a pochopili, že to rčení, každé zlo je k něčemu dobré, stále platí.Svým lidským přístupem a vysiko

Datum
Vložil
Titulek

Svatba Blansko 31.10.2015

Dobrý den, musím Vám sem napsat velikou pochvalu za hraní na naší svatbě, bylo to naprosto úžasné, mrzí mě, že jsem Vám nestihla poděkovat na místě, tak píšu alespoň sem, byla jsem nadšená, lepší skupinu jsme nemohli mít, parádní výběr písniček, profesionální výkon..no prostě super, ještě jednou děkujeme!!! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba Blansko 31.10.2015

Děkujeme za pochvalu, moc nás to potešilo a jsme rádi, že jsme přispěli k dobré náladě na vaší svatbě.

Ať jste zdraví a šťastní na své pouti společným životem.

NOTA BENE

Datum
Vložil
Titulek

Pivní Pout Černá Hora

Dobrý den! Včera, tj. 26.9. 2015 jsem vás viděl na Pivní Pouti v Černé Hoře. Musím říct, že jsem byl nadšený! Byli jste naprosto skvělí, sympatičtí, milí a s výborným repertoárem. Ačkoliv jsem tam byl téměř celý den, vaše vystoupení bylo to nejlepší! Doufám, že budu mít šanci vás zase brzy vidět!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pivní Pout Černá Hora

Taky sme včera byli v černé hoře byli ste absolutně supr zajímalo by mě kde bych našel nějaký plán akci kde hrajete určitě dondem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Pivní Pout Černá Hora

Přesně tak! Taky bych někam cíleně na Nota Bene zašel!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Pivní Pout Černá Hora

Díky, díky, díky :-)

Plán na vyžádání rádi zašleme :-)

notabeneband@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 15.8. 2015 Litomyšl

Dobrý den,
chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za hudbu na naší svatbě v Litomyšli. Byli jste úžasní všichni si Vás moc chválili, jak krásně hrajete. I přes velké vedro jste nás celý večer bavili. Bylo to naprosto úžasné. Hudba a zpěv perfektní, písničky skvěle vybrané a zábava úžasná. Všichni byli spokojení. Děkujeme moc, že jste nám náš den pomohli udělat ještě více výjimečný. Jste výborní. Pavlína a Martin

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 15.8. 2015 Litomyšl

Děkujeme, teší nás vaše spokojenost.
Hlavně, ať vám to dobře spolu klape:

Klapy, klap :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pochvala

Dobrý den, byla jsem s kamarádkou na dvou akcích v Doubravici n/S. Musíme Vás moc pochválit jste naprosto úžasní. Stály jsme tam a poslouchaly vůbec se nedalo odejít. Fakt nádhera. Hned jsem si řekla , že bych Vás chtěla na své svatbě. Jenže jste mi daly košem. :-(. Náhodou se třeba nic nezměnilo že? Svatbu mám 8.8.2015.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pochvala

Děkujeme za pochvalu a omlouváme se, že máme v daný termín obsazeno.

Datum
Vložil
Titulek

svatba 11.4.2015

Dobrý den,
musím vám napsat velmi kladné hodnocení. Nedávno jste nám hráli na svatbě a díky Vašemu skvělému hudebnímu ale i komickému vystoupení se všichni svatebčané báječně bavili:)
Měli jste také výborný repertoár.
Moc děkujeme.

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatba 11.4.2015

To jsme ale rádi, že jsme mohli přispět k svatebnímu veselí :-)
Ať vám to vydrží a ať už nikdy ani jednomu z vás na svatbě nehrajeme! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pochvala

Dobrý den,
nemohu se ubránit, abych vám nenapsal "pozitivní hodnocení" :-)
Není to tak dávno, hráli jste s manželkou na svatbě novomanželů Buršíkových v Rybníkách u Moravského Krumlova. Já jsem ten kameraman, kterému jste pomáhal zkombinovat kabeláž, aby si mohl nahrát zvuk z mixu na minidisc. Chci říct, že se mi velice líbilo to, jak jste bavili lidi celý večer - ať už slovem, nebo hudbou. Repertoár máte opravdu široký a hudebnímu projevu není co vytknout, pro mě byl důležitý hlavně ten zvukový záznam. Ještě se mi nestalo, že jsem nemusel použít hudbu z médií, protože muzikanti zahráli tak dobře. Opravdu, ten zvuk z mixu jsem téměř bez úprav použil jako podklad na celou svatební hostinu. Tak dobrý zvuk chycený z mixu se neslýchá často, naprosto vyvážený jak nástrojově, tak kmitočtově.
Přeji vám, aby se vám dařilo i nadále a abyste hudbou přinášeli lidem radost.
Ivan Sklenář

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pochvala

Zdravíme Vás, děkujeme za pochalu, jsme rádi, že jsme mohli přispět k dobré zábavě a Vám k usnadnění práe se svatebním videem :-)

Datum
Vložil
Titulek

Klobáskování Šlapanice

Zdravím a chtěla bych moc poděkovat za příjemné prožití uplakaného odpoledne :o) moc se nám vaše vystoupení líbilo :o) fakt super, díky ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klobáskování Šlapanice

Rádi jsme to uplakané trochu rozesmáli. Třeba příště bude ještě lépe :-) Ať se Vám daří a děkujeme za slova chvály.

Datum
Vložil
Titulek

ples v Řečkovicích

musím Vás pochválit za skvělé pěvecké výkony na plese v sokolovně, nejvíc se mi líbil hlas mladého muže(basbaryton??), fakt dobrý!

Datum
Vložil
Titulek

Re: ples v Řečkovicích

Děkujeme a jsme rádi, že jsme vás pobavili. Dobře se nám hrálo a zpívalo pro výborné publikum, které se opravdu přišlo bavit. Hlas mladého muže patří našemu Ondrovi, vyřídím mu to, bude mít radost :-)

Datum
Vložil
Titulek

Video z Lipůvky

Bivojanka zdraví a posílá kousek videa zhodů z Lipůvky.
https://youtu.be/VKKfbsnPNYY

Pepa M.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Lipůvky

Děkujeme, hody byly super, myslím, že kombinací kapel různého žánru si všichni přišli na své a byli spokojeni, tešíme se zase příště :-)

Datum
Vložil
Titulek

Svatba Křtiny 10.8.2013

NotaBene je prostě super kapela,která umí navodit atmosféru a udělat super show:-)!Děkujeme za krásný doprovod našeho dne....Všichni jsme byli moc spokojeni!Prostě profesionálové!

Děkujeme moc!
Čápovi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba Křtiny 10.8.2013

Děkujeme za pochavalu, vážíme si toho a hlavně ať vy jste šťastní, my pak budeme taky :-)

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 13.9.2013

Dobry den Nota Bene,

Chteli by jsme vam moc podekovat za uzasnou hudbu ,ktera vytvorila fantastickou atmosferu na nasi mezinarodni svatbe v hotelu Sladovna minuly patek 13.9.2013.
Mate uzasnou energii , oba nadherny hlas,a velky vyber repertoaru,ktery oslovil svatebcany z Cech ,Anglie I irska.
Jste zkratka nejlepsi hudbeni skupina v okoli:)

Vsichni si vecer skvele uzili a sami jste videli,ze se tancovalo az do rana.
Uz ted se nas vsichni ptaji,jestli se pristi rok nechceme brat znovu:)

Jeste jednou mockrat dekujeme za to,ze jste prispeli k tomu,aby nas svatebni den byl oprandu nezapomenutelnym.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 13.9.2013

Děkujeme za pochalu a jsme rádi, že jsme mohli přispět k dobré náladě vás všech :-)
Musím dodat i to, že zahraniční hosté byli naprosto úžasní, možná bychom se od nich mohli učit, jak se bavit, jak mít dobrou náladu ... to se pak hraje :-)

Datum
Vložil
Titulek

pochvala

Mockrát děkujeme za to, že jste nám hráli minulou sobotu 13.7.2013 na naší svatbě - byli jste opravdu úžasní - krásně zpíváte, moc dobře hrajete, vytvořili jste perfektní atmosféru - všichni si vás moc chválili, opravdu moc děkujeme, byli jsme moc spokojení, hlavně manžel byl nadšený z vaší interpretace Kohouta :) Doufáme, že Vás ještě někdy při nějaké příležitosti uslyšíme!

Datum
Vložil
Titulek

Re: pochvala

Zdravíme vás a děkujeme za krásný přispěvek. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší svatební hostině. Vy jste byli také úžasní, s dobrým publikem se zábava dobře dělá :-) Ať se vám daří a jste spolu šťastní i s tím kohoutem :-)

Datum
Vložil
Titulek

Myslivecký ples 2013

Moc děkujeme za krásný a vydařený ples. Máme vás moc rádi .

Datum
Vložil
Titulek

Re: Myslivecký ples 2013

Kapelka NOTA BENE děkuje zase perfektním pořadatelum, myslivcum, kteří jako každoročně se zasloužili o úžasnou atmosféru, perfektní jídlo a opravdu bohatou tombolu. Moc dobře se nám hrálo až do ranních hodin. Obzvlášť manželum Zeleným moc děkujeme a přejeme jim hodně zdraví, štěstí a lásky :-)

Datum
Vložil
Titulek

Hody Lipůvka

Posíláme kousek videa ze společného vystoupení na Lipůvce.
A přejeme, aby celý nový rok 2013 byl prozářen
hudbou a zpěvem. Bivojanka
https://youtu.be/j2Pb3Ik4GK0

Záznamy: 1 - 50 ze 97

1 | 2 >>

AKTUALITY

AKCE PRO VEŘEJNOST

19.02.2013 13:03
Na dotaz rádi zodpovíme: notabeneband@seznam.cz nebo tel./SMS: 604490236
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode