Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Dotaz

Pozorujete úbytek akcí ? My ano nevíme čím to jestli krize nebo jsme obehraní ,nebo to děláme blbě ? mrkněte a poraďte.Dík. www.duoreflex.webnode.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dotaz

Každý to děláme trochu po svém, každý trochu jinak a každý se snažíme především lidi pobavit, přispět k dobré pohodě, pokud to jde i vyhovět jejich požadavkům. Když máte nyní svůj odkaz i na našich stránkách, určitě se to zlepší :-)
Držíme palce, ať se daří!

Datum
Vložil
Titulek

Taneček

Děkujeme Vám za krásný večer s pěknou hudbou i zpěvem kapelky NOTA BENE :) Vždycky nás rozptýlíte a životy nám zpříjemníte ;) S přáním mnoha osobních i pracovních úspěchů Veronika @Tony .Těšíme se opět brzy na viděnou s Vámi :))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Taneček

Jsme rádi, že můžeme přispět k vaší pohodě. Také se na vás těšíme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Veliké děkujeme:)

Moc bychom chtěli poděkovat kapele Nota Bene za to, jak skvěle hráli na naší svatbě. Všichni se dobře bavili a to jsme si moc přáli. Tato kapelka nám naše přání splnila do puntíku:) Děkujeme:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Veliké děkujeme:)

Děkujeme za krásný příspěvěk a přejeme, aby se i všechna vaše další přání splnila podle vašich představ.

Datum
Vložil
Titulek

Svatba - Moravec Piknůsek

Moc bychom chtěli za nás i všechny svatebčany poděkovat za úžasné hraní na naší svatbě na Moravci. Všem se moc líbilo, bavili se úplně všichni, i ti, od kterých jsme to moc nečekali. Hodně lidí se ptalo na informace o Vaší kapele. Budeme s radostí doporučovat dál.
Zuzka a Petr Dvořákovi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba - Moravec Piknůsek

Kapelka je ráda, že mohla přispět k oslavě něčeho tak krásného, jako je spojení dvou milujících se lidí do šťastného páru.

Datum
Vložil
Titulek

svatba 11.6.2011 fontána

Chceme moc poděkovat této kapele za to, že nám hráli na naší svatbě...bavili se naprosto všichni...výborná hudba,výborná atmosféra...děkujeme moc

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatba 11.6.2011 fontána

Kapelka NOTA BENE děkuje za slova chvály a přeje novomanželům mnoho zdraví, štěstí a lásky na společné cestě životem.

Datum
Vložil
Titulek

POCHVALA

Jste super ,jen tak dále .

Datum
Vložil
Titulek

Re: POCHVALA

Kapelka moc děkuje za pochavu a bude se snažit, aby nezklamala, vydržela ... ještěže je zatím dost takových lidí, kteří mají chuť se bavit ... bez nich by se jí špatně hrálo ... :-)

Datum
Vložil
Titulek

Jarek je Abrahám, vlastně hledá jeho moudrost...

mám radost, že máš radost!
a v Bořitově to nemělo chybu! Díky
PS. Víš, co je to RADOST?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jarek je Abrahám, vlastně hledá jeho moudrost...

Já jsem v Bořitově měl a stále ještě prožívám radost z toho, že jsme se všichni sešli u příležitosti mých narozenin, udělat radost přátelům a tím i každý sobě sám :-)))

Abrahám znamená hebrejsky "Vznešený otec". Bůh dal Abrahámovi prožít cennou zkušenost, že spolehnout se na Boha se vyplácí, i když nevidí smysl svého úkolu. Abrahám zemřel ve 175 letech v Hebronu, kde byl pochován v rodinné hrobce vedle své první ženy Sáry.

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 17.7.2010 Žebětínský Dvůr

Ještě jednou jsme Vám chtěli poděkovat za úžasný výkon na naší svatbě. Všichni z Vás byli nadšení - prý jsme si lepší hudbu na svatbu vybrat nemohli. Perfektní, profesionální přístup po celý večer - co víc si přát. :-) Prostě perfektní úplně ve všem. Děkujeme Gajdošovi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 17.7.2010 Žebětínský Dvůr

Kapelka děkuje za slova chvály,.... jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k radosti z vašeho krásného rozhodnutí, žít spolu.

Datum
Vložil
Titulek

super

Ahoj lidičky, včera na Pražci to bylo super! Škoda, že jsme museli ráno do práce jinak bysme ještě pobyli. Tak příště si to vynahradíme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: super

Kapelka se na vás těší. Kamarády, co se umějí skvěle bavit, máme rádi ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Pozdrav

Ahoj Jarku, hned ráno jsem se podívala na Vaše stránky a přečetla, kde všude jste hráli. Určitě se na Vás někdy někam přijedeme podívat. Tak ať Vám to hezky hraje a zpívá dále!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pozdrav

Tak to už se těšíme :-)

Záznamy: 61 - 80 ze 100

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

AKTUALITY

AKCE PRO VEŘEJNOST

01.04.2021 13:03
Na dotaz rádi zodpovíme: notabeneband@seznam.cz nebo tel./SMS: 604490236
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode