Diskuse

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba

Děkujeme a jsme rádi, že jsme vám mohli zpříjemnit svatební večer.
Ať jste zdarví a šťastní, jak na svatbě, tak po celý dlouhý život :-)

Datum
Vložil
Titulek

Každé zlo je k něčemu dobré

Tak teď nás zradila novodobá technika( i když se snažíme o její náklonost)dokončit myšlenku.Takže znovu: Svým lidským přístupem a vysokou profesionalitou jste rozehnali všechny naše obavy a výsledek předčil očekávání.Celou společnost jste dokázali zaujmout, pobavit, lidově řečeno, dali jste tomu večeru "šťávu" a Vaše vystoupení bylo tou pomyslnou třešňičkou na dortu.Vřele Vás svým příbuzným a známým budeme doporučovat, ti, co Vás viděli a slyšeli, byli nadšeni.
Do dalších let Vám upřímně přejeme, abyste tu radost, dobrou náladu s puncem lidskosti a přátelství rozdávali co nejdéle a k tomu potřebuje hlavně pevné zdraví.To ostatní umíte sami.Z hloubi duše Vám přejeme, aby Vaši oslavu ve vysokom věku, jakým 85 narozeniny jsou zpestřil někdo takový, na svém místě, jako jste Vy. Vivat!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Každé zlo je k něčemu dobré

Zdravím Vás a moc děkuji za překrásná a hluboká slova. Jsme moc rádi, že jsme vás pobavili a hlavně přejem to zdraví a dosti sil do dalších šťastných let :-)

Datum
Vložil
Titulek

Každé zlo je k něčemu dobré

Milé duo Nota Bene,
když jsme se doslova na poslední chvíli dověděli, že nám tzv."vybouchl" hudební doprovod na oslavu 85.narozenin manžela, byli jsme nešťastní.Snad řízením "osudu" jsme dostali kontakt na Vás a pochopili, že to rčení, každé zlo je k něčemu dobré, stále platí.Svým lidským přístupem a vysiko

Datum
Vložil
Titulek

Svatba Blansko 31.10.2015

Dobrý den, musím Vám sem napsat velikou pochvalu za hraní na naší svatbě, bylo to naprosto úžasné, mrzí mě, že jsem Vám nestihla poděkovat na místě, tak píšu alespoň sem, byla jsem nadšená, lepší skupinu jsme nemohli mít, parádní výběr písniček, profesionální výkon..no prostě super, ještě jednou děkujeme!!! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba Blansko 31.10.2015

Děkujeme za pochvalu, moc nás to potešilo a jsme rádi, že jsme přispěli k dobré náladě na vaší svatbě.

Ať jste zdraví a šťastní na své pouti společným životem.

NOTA BENE

Datum
Vložil
Titulek

Pivní Pout Černá Hora

Dobrý den! Včera, tj. 26.9. 2015 jsem vás viděl na Pivní Pouti v Černé Hoře. Musím říct, že jsem byl nadšený! Byli jste naprosto skvělí, sympatičtí, milí a s výborným repertoárem. Ačkoliv jsem tam byl téměř celý den, vaše vystoupení bylo to nejlepší! Doufám, že budu mít šanci vás zase brzy vidět!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pivní Pout Černá Hora

Taky sme včera byli v černé hoře byli ste absolutně supr zajímalo by mě kde bych našel nějaký plán akci kde hrajete určitě dondem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Pivní Pout Černá Hora

Přesně tak! Taky bych někam cíleně na Nota Bene zašel!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Pivní Pout Černá Hora

Díky, díky, díky :-)

Plán na vyžádání rádi zašleme :-)

notabeneband@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

Svatba 15.8. 2015 Litomyšl

Dobrý den,
chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za hudbu na naší svatbě v Litomyšli. Byli jste úžasní všichni si Vás moc chválili, jak krásně hrajete. I přes velké vedro jste nás celý večer bavili. Bylo to naprosto úžasné. Hudba a zpěv perfektní, písničky skvěle vybrané a zábava úžasná. Všichni byli spokojení. Děkujeme moc, že jste nám náš den pomohli udělat ještě více výjimečný. Jste výborní. Pavlína a Martin

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svatba 15.8. 2015 Litomyšl

Děkujeme, teší nás vaše spokojenost.
Hlavně, ať vám to dobře spolu klape:

Klapy, klap :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pochvala

Dobrý den, byla jsem s kamarádkou na dvou akcích v Doubravici n/S. Musíme Vás moc pochválit jste naprosto úžasní. Stály jsme tam a poslouchaly vůbec se nedalo odejít. Fakt nádhera. Hned jsem si řekla , že bych Vás chtěla na své svatbě. Jenže jste mi daly košem. :-(. Náhodou se třeba nic nezměnilo že? Svatbu mám 8.8.2015.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pochvala

Děkujeme za pochvalu a omlouváme se, že máme v daný termín obsazeno.

Datum
Vložil
Titulek

svatba 11.4.2015

Dobrý den,
musím vám napsat velmi kladné hodnocení. Nedávno jste nám hráli na svatbě a díky Vašemu skvělému hudebnímu ale i komickému vystoupení se všichni svatebčané báječně bavili:)
Měli jste také výborný repertoár.
Moc děkujeme.

Datum
Vložil
Titulek

Re: svatba 11.4.2015

To jsme ale rádi, že jsme mohli přispět k svatebnímu veselí :-)
Ať vám to vydrží a ať už nikdy ani jednomu z vás na svatbě nehrajeme! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pochvala

Dobrý den,
nemohu se ubránit, abych vám nenapsal "pozitivní hodnocení" :-)
Není to tak dávno, hráli jste s manželkou na svatbě novomanželů Buršíkových v Rybníkách u Moravského Krumlova. Já jsem ten kameraman, kterému jste pomáhal zkombinovat kabeláž, aby si mohl nahrát zvuk z mixu na minidisc. Chci říct, že se mi velice líbilo to, jak jste bavili lidi celý večer - ať už slovem, nebo hudbou. Repertoár máte opravdu široký a hudebnímu projevu není co vytknout, pro mě byl důležitý hlavně ten zvukový záznam. Ještě se mi nestalo, že jsem nemusel použít hudbu z médií, protože muzikanti zahráli tak dobře. Opravdu, ten zvuk z mixu jsem téměř bez úprav použil jako podklad na celou svatební hostinu. Tak dobrý zvuk chycený z mixu se neslýchá často, naprosto vyvážený jak nástrojově, tak kmitočtově.
Přeji vám, aby se vám dařilo i nadále a abyste hudbou přinášeli lidem radost.
Ivan Sklenář

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pochvala

Zdravíme Vás, děkujeme za pochalu, jsme rádi, že jsme mohli přispět k dobré zábavě a Vám k usnadnění práe se svatebním videem :-)

Datum
Vložil
Titulek

Klobáskování Šlapanice

Zdravím a chtěla bych moc poděkovat za příjemné prožití uplakaného odpoledne :o) moc se nám vaše vystoupení líbilo :o) fakt super, díky ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klobáskování Šlapanice

Rádi jsme to uplakané trochu rozesmáli. Třeba příště bude ještě lépe :-) Ať se Vám daří a děkujeme za slova chvály.

Záznamy: 21 - 40 ze 100

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

AKTUALITY

AKCE PRO VEŘEJNOST

01.04.2021 13:03
Na dotaz rádi zodpovíme: notabeneband@seznam.cz nebo tel./SMS: 604490236
>>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode